هر سوالی دارید از ما بپرسید

آیا شما سوال دارید ؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

از ما بپرسید

سوالی دارید؟


  سوالات متداول

  سوالاتی که ممکن شما داشته باشید

  محصولات شرکت لیان تجارت ترنج تولید داخل است یا وارداتی؟

  دو محصول سدیم اسید پیروفسفات (با برند هوفل ) و بیکربنات سدیم ( با برند رایکا) تولید داخل و محصولات انحصاری شرکت لیان تجارت ترنج می باشند و سایر محصولات بیشتر از کشور چین، هند، کره و مالزی وارد می شوند.

  آیا فروش با فاکتور رسمی امکان پذیر است؟

  کلیه فروش محصولات شرکت لیان تجارت ترنج به صورت فاکتور رسمی با احتساب 9% ارزش افزوده میباشد.

  حداقل مقدار سفارش کالا ها باید چقدر باشد؟

  با توجه با به اینکه اکثر کالاهای شرکت لیان تجارت ترنج به صورت خوراکی می باشند ، مشتریانی که قصد خرید مقدار خرد دارند ، حتما باید پک کامل آن محصول ( کیسه، گالن، بشکه ) را تهیه بفرمایند.

  قیمت های فروش به صورت خرد و عمده چگونه است؟

  قیمت فروش کالا رابطه عکس با مقدار و تناژ سفارش دارد ، به این صورت که هر چه مقدار سفارش محصول بالا باشد، قیمت آن پایین تر خواهد بود و بر عکس.

  آیا محصولات لیان تجارت ترنج مجوز های لازم را دارند؟

  کلیه کالاهای وارداتی شرکت لیان تجارت ترنج ، دارای مجوز معتبر از سازمان غذا و دارو هستند و کالاهای تولیدی این شرکت هم دارای پروانه ساخت معتبر میباشند.

  مراحل سفارش محصولات به چه صورت است؟

  مشتریان عزیزی که قصد خرید محصولات شرکت لیان تجارت ترنج را دارند ابتدا با کارشناسان مجرب شرکت تماس گرفته و بعد از اعلام نوع کالای درخواستی، مقدار کالا، نحوه پرداخت، برایشان پیش فاکتور صادر شده و باقی مراحل طی خواهد شد و کارشناسان ما تا زمان دریافت کالا به صورت صحیح و سالم و تایید کیفیت آن توسط مشتریان، کنار آن ها خواهند بود.

  محل نگهداری کالاهای شرکت کجا می باشد؟

  کلیه کالاها در انبار های عمومی شرکت موجود هستند